If you dont see properly this newsletter please click here

Śledź nas na Twitterze & Facebooku

Dołącz do nas na Twitterze i Facebooku i odkryj nowe informacje i opienie o nas i naszych produktach. Śledź nas na Twitterze & Facebooku i bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami o produktach. 

> Odwiedź nas

W Europie, co minutę jedna osoba ulega poparzeniom w miejscu pracy.
50% poparzeń ma miejsce w sektorach spożywczym, metalurgicznym i chemicznym.
Mapa Professionnel, wiodący producent rękawic ochronnych, wprowadził na rynek innowację - nową i inteligentną gamę termoodporną, umożliwiającą użytkownikom wybór odpowiednich rękawic.

TEMP-DEX RANGE

Dzięki najnowszej innowacji działu badawczo-rozwojowego Mapa Professionnel, gamy Temp-Dex i Temp-Dex Plus zapewniają znacznie lepszą chwytność niż produkty i technologie aktualnie obecne na rynku. Ochrona termiczna jest teraz dostępna do prac precyzyjnych. Lepsza precyzja dotyku zapewnia lepszy chwyt i ogranicza ryzyku upuszczenia przedmiotów.

> Temp-Dex 710

> Temp-Dex Plus 720

TEMP-TECH 725

Sprawdzona ochrona termiczna w środowisku suchym. Ochrona przedramienia dzięki skórzanemu mankietowi. Poziom 4 ochrony przed przecięciem dzięki wkładce z włókien aramidowych.

ZastosowaniaWysokie temperatury do 250 °C / Manipulowanie gorącymi i ostrymi przedmiotami / Wyjmowanie termoplastików z formy / Produkcja opon

> Temp-Tech 725

Unsubscribe | www.mapa-pro.com