If you dont see properly this newsletter please click here

Temp-Ice 700: Nowe rękawice odporne na zimno

W przypadku pracy w temperaturach wynoszących poniżej 5°C bez odpowiedniej ochrony termicznej pojawia się uczucie zimna, spotęgowane w warunkach o dużej wilgotności i sile wiatru.

Rękawice Temp-Ice 700 spełnią wszystkie wymagania i zapewnią izolację termiczną w temperaturach do -10°C.

> Informacje o rękawicach Temp-Ice 700

Film informacyjny o rękawicach Temp-Ice 700

Nowy film na naszym kanale w serwisie YouTube przedstawia wszystkie funkcje nowych rękawic ochronnych.

W tej krótkiej wersji filmu wyjaśniono wszystkie korzyści i właściwości produktu, przedstawiając właściwe rozwiązanie ochronne w przypadku prac serwisowych w niskich temperaturach.

Dodatkowo zachęcamy do zapisania się na listę subskrybentów naszego kanału w serwisie YouTube, dzięki czemu będą Państwo na bieżąco informowani o aktualnościach.

> Kliknij i obejrzyj film

Bezpłatne próbki

W przypadku konieczności przetestowania rękawic wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie internetowej, a z przyjemnością wyślemy kilka bezpłatnych rękawic próbnych na podany adres. Zachęcamy do kontaktu!

> Poproś o bezpłatne próbki

LOKALIZACJA PUNKTÓW SPRZEDAŻY

SYSTEM LOKALIZACJI PUNKTÓW SPRZEDAŻY DOSTĘPNYCH W OKOLICY

Chcąc skutecznie spełniać oczekiwania klientów, firma Mapa Professionnel opracowała międzynarodowy system lokalizacji punktów sprzedaży naszych produktów, aby zapewnić dostęp do kompletnych informacji w tym zakresie. Zachęcamy do sprawdzenia dostępności naszych produktów.

> Znajdź sprzedawcę

Unsubscribe | www.mapa-pro.com