If you dont see properly this newsletter please click here

Edito

Szanowni Państwo,

MAPA Professionnel to firma stale poszukująca nowych, innowacyjnych metod zacieśniania współpracy z Partnerami na światowych rynkach. Po raz pierwszy na naszym rynku mam przyjemność przekazać na Państwa ręce nasz MAPO’wski Magazyn MAPAZine Newsletter! Za jego pośrednictwem planujemy przekazywać ważne informacje o nowych produktach, oraz projektach w regionie. Mamy nadzieję pozostać w stałym kontakcie z Państwem prezentując w Magazynie ciekawe i aktualne informacje.

Zapraszam do lektury i życzę miłego czytania.

Leszek LUCZAK | Poland Business Manager

Rękawice do ochrony przed chemią

Wiele osób w różnych firmach narażona jest na kontakt z substancjami chemicznymi. Jest to problem z jakim zmagamy się w codziennej pracy. Dobór odpowiedniej rękawicy to skomplikowane i odpowiedzialne zadanie. Pragnę przypomnieć, że jesteśmy do Państwa dyspozycji i pomocy. Na bazie nr CAS określimy i zaproponujemy odpowiednie rozwiązanie.

> Odkryj to

Nowa gama produktów chroniących przed wysoką temperatura

Mapa Professionnel wprowadziła na rynek nową grupę rękawic chroniących przed temperatura. Oferujących bardzo wysoki poziom manualności. Nowa koncepcja produktów, umożliwiających wykonywanie precyzyjnych prac w kontakcie z gorącymi elementami.

> Odkryj to

Śledź nas na Twitterze & Facebooku

Dołącz do nas na Twitterze i Facebooku i odkryj nowe informacje i opienie o nas i naszych produktach. Śledź nas na Twitterze & Facebooku i bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami o produktach. 

> Odwiedź nas

Nowa strona internetowa

Nowa, zaawansowana wyszukiwarka produktów! Mapa Professionnel zmieniła sposób wyszukiwania informacji o produktach na swojej stronie internetowej. Nowa wyszukiwarka ułatwia szybkie odnalezienie właściwego produktu ze względu na środowisko pracy i występujące zagrożenia.

     

> Odkryj to

Unsubscribe | www.mapa-pro.com