If you dont see properly this newsletter please click here

Edito

Szanowni Państwo,

MAPA Professionnel to firma stale poszukująca nowych, innowacyjnych metod zacieśniania współpracy z Partnerami na światowych rynkach. Mam przyjemność przekazać na Państwa ręce nasz kolejny MAPO’wski Magazyn MAPAZine Newsletter! Mam nadzieję, że treści w nim zawarte zainspirują Państwa do nowych wspólnych działań.

Zapraszam do lektury i życzę miłego czytan.

Leszek LUCZAK | Poland Business Manager

Nowe produkty

Mapa Professionnel właśnie wprowadziła na rynek dwa nowe produkty - szczelne rękawice lateksowe. Komfortowe i pomocne przy pracach w środowisku mokrym o niskim zagrożeniu chemicznym.

> Poznaj Superfood 165

Służby miejskie

Władze lokalne w tym organy administracji rządowej i samorządowej (województwa, powiaty i gminy), a także lokalne władze dzielnicowe. Firma Mapa Professionnel opracowała gamę rękawic spełniających  wymagania każdego z sektorów w zakresie odpowiedniej ochrony i komfortu pracy podczas wykonywania określonych czynności.

> Odkryj to

Nowy, profesjonalny zestaw dla Działu Handlowego

Walizka Pokazowa, używane i stale unowocześniane narzędzie MAPA Professionnel, znowu w użyciu. Sprzęt do wykorzystania w trakcie sesji szkoleniowych.

> Więcej informacji

Nowa strona internetowa

Znajdź dealera

Już czas, dołącz do naszej MAPY i korzystaj z zalet naszej nowej strony internetowej. Wyszukiwanie dystrybutorów zwiększa widoczność Twojej firmy i daje możliwość pozyskania nowych klientów poprzez otrzymywane zapytania bezpośrednio ze strony.

> Odkryj to

Unsubscribe | www.mapa-pro.com