If you dont see properly this newsletter please click here

Edito

Szanowni Państwo,

MAPA Professionnel znowu zaskakuje!

Wprowadzamy na rynek dwa nowe produkty i uaktualniamy katalog produktów. Wszystko w celu dopełnienia oferty rękawic i ułatwienia pracy dystrybutorów i pracowników. Po raz kolejny mam przyjemność przekazać na Państwa ręce nasz Magazyn MAPAZine Newsletter!

Zapraszam do lektury i życzę miłego czytania.

Leszek LUCZAK | Poland Business Manager

Nowe produkty

Mapa Professionnel właśnie wprowadziła na rynek dwa nowe produkty: słynne grupy produktów "Rękawice montażowe" i "Ochrona przed przecięciem" mają dwie nowe rękawicepotwierdzającekompleksowość oferty Mapa Professionnel.

> Odkryj Ultrane 500

> Odkryj Krytech Max 596

Nasz nowy katalog już dostępny

Nowy katalog, specjalnie zaprojektowany i zbudowany do wyszukiwania produktów, przedstawiania ich cech w sposób prosty i ułatwiający dobór produktu od zagrożenia.

> Dowiedz się więcej

Koncenracja na ochronie przy montażu

Grupa rękawic montażowych Mapa Professionnel gwarantuje komfort i ochronę rąk odpowiednią do wykonania każdej pracy montażowej. Rękawice podzielone na dwie grupy, ułatwiające dobór najlepszej ochrony do danego zadania.

> Więcej informacji

Strona internetowa

Znajdź dealera

Już czas, dołącz do naszej MAPY i korzystaj z zalet naszej nowej strony internetowej. Wyszukiwanie dystrybutorów zwiększa widoczność Twojej firmy i daje możliwość pozyskania nowych klientów poprzez otrzymywane zapytania bezpośrednio ze strony.

> Odkryj to

Unsubscribe | www.mapa-pro.com