If you dont see properly this newsletter please click here

Edito

Szanowni Państwo,

MAPA Professionnel znowu zaskakuje!

Wprowadzamy na rynek dwa nowe produkty i uaktualniamy katalog produktów. Wszystko w celu dopełnienia oferty rękawic i ułatwienia pracy naszych Partnerów. pracowników. Po raz kolejny mam przyjemność przekazać na Państwa ręce nasz Magazyn MAPAZine Newsletter!

Zapraszam do lektury i życzę miłego czytania.

Leszek LUCZAK | Poland Business Manager

NOWA RĘKAWIVE: Ultrane 500 Grip

Pewny chwyt & ochrona skóry w środowisku zaolejonym.

Z pewnością docenią Państwo doskonały komfort i manualność oferowane przez naszą nową rękawicę Ultrane 500 Grip & Proof. Rękawicę, która chroni ręce przed olejem. Jej nowoczesny wygląd, dopasowany do rodzaju wykonywanej pracy czyni ją idealnym wyborem. Specjalne cechy jak ochrona skóry i pewny chwyt przy pracy z zaolejonymi elementami!

> Dowiedz się więcej o Ultrane 500 Grip & Proof

NOWOŚĆ: Katalog w języku polskim już dostępny!

Nowe, z 2013 roku Katalogi Mapa Professionnel są już dostępne są w języku polskim! Zaprojektowane, by pomóc odnaleźć produkt, który daje ochronę, jakiej potrzebujesz.

> Dowiedz się więcej!

> Ściągnij!

A+A’s Exhibition, 5 - 8 Listopada, Düsseldorf

Mapa Professionnel weźmie udział w największych na Świecie i najważniejszych targach Bezpieczeństwa i Higieny Pracy: A+ A w Disseldorfie.

Mamy nadzieję, spotkać się tam z Państwem!

> Dowiedz się więcej

Strona internetowa

STRONA INTERNETOWA

Prywatne konto DYSTRYBUTORA Będąc więcej niż dostawca, stajemy się partnerem! Po uzyskaniu statusu uprzywilejowanego dystrybutora, będziesz cieszyć się z ekskluzywnej usługi Prywatnej Przestrzeni: dostęp do biuletynów, zamawianie nowych narzędzi marketingowych, szkolenia online, dzielenie się informacjami o klientach i możliwościach biznesowych, itd.

Aby otrzmać login i hasło,

> Naciśnij tutaj

Unsubscribe | www.mapa-pro.com