If you dont see properly this newsletter please click here

Edito

Szanowni Państwo,

MAPA Professionnel podkręca tempo! 

Wprowadzamy na rynek kolejne produkty nieustannie rozbudowując naszą ofertę. Wszystko w celu pełnego pokrycia potrzeb naszych Klientów i Partnerów biznesowych. Po raz kolejny mam przyjemność przekazać na Państwa ręce nasz Magazyn MAPAZine! 

Zapraszam do lektury i życzę miłego czytania.

Leszek LUCZAK | Poland Business Manager

Dziękuję za wizyty w czasie A+A 2013

Firma Mapa Professionnel w dniach od 5 do 8 listopada 2013 uczestniczyła w targach A+A 2013 w Dusseldorfie. Impreza targowa zgromadziła ponad 63.000 odwiedzających zainteresowanych nowościami rynku PPE.

Mieliśmy możliwość w trakcie tych 4 dni, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania, oraz przedstawić nasze nowe produkty i technologie, z których jesteśmy dumni. Dziękujemy wszystkim z Państwa, którzy znaleźli czas i odwiedzili nasze stoisko. Do zobaczenia ponownie na kolejnych targach, już za chwilę.

NOWOŚĆ: Krynit 580 Grip & Proof

Pewny chwyt, ochrona skóry i rąk przed przecięciem w zaolejonym środowisku. Pracownicy z pewnością docenią komfort, manualność i pewność chwytu oferowane przez Krynit 580 Grip & Proof. Produkt chroni ręce przed kontaktem z olejem redukując jednocześnie inne zagrożenia. Specyficzne cechy jak ochrona przed przecięciem, trwałość, pewny chwyt oraz ochrona rąk w zaolejonym i brudnym środowisku pracy powodują że rękawica może być szeroko stosowana do poprawy jakości i komfortu pracy pracowników.

> Odkryj Krynit 580 Grip & Proof

NOWOŚĆ: Zarękawki ochronne MAPA Krytech Arm 532 i 538 już dostępne

Ochrona i komfort, bez którego nie będzie można pracować. MAPA Pro wprowadza na rynek zarękawki ochronne Krytech Arm 532 i 538.Te praktyczne i niezwykle komfortowe rękawy są kolejnym krokiem w ochronie ludzi przed przecięcie. Ultra cienkie wykończenie otworu na kciuk oraz regulowany rzep to nasza propozycja rozwiązująca wiele aktualnie istniejących problemów z tego typu produktami. Produkty dostępny w dwóch długościach i dwóch poziomach ochrony przed przecięciem – 3 i 5  wg EN388.

> Odkryj Krytech Arm 532

> Odkryj Krytech Arm 538

Strona internetowa

Prywatny strefa DYSTRYBUTORA

Partner biznesowy to znacznie więcej niż dostawca! Zostań naszym uprzywilejowanym partnerem, ciesz się z ekskluzywnych usług Prywatnej Strefy Dystrybutora: dostęp do biuletynów, zamawianie nowych materiałów marketingowych, szkoleń online, namiarów na klientów, itp.

Aby otrzymać login i hasło,

> Klikniuj tutaj

Unsubscribe | www.mapa-pro.com