If you dont see properly this newsletter please click here

Edito

Szanowni Państwo,

Większość z nas wróciła już z wakacji i znowu pracujemy nad realizacją zadań umożliwiających osiągnięcie celów wyznaczonych na rok 2014. W zależności od szerokości geograficznej może być również konieczne zapewnienie ochrony pracowników pracujących w niskich temperaturach. Firma Mapa Professionnel wprowadziła do sprzedaży nowe rękawice Temp-Ice 700. Nasz magazyn Mapazine przedstawia kilka narzędzi dostępnych dla sprzedawców do wykorzystania podczas prezentacji naszych produktów.

Henri GINDRE | Dyrektor działu sprzedaży w zakresie eksportu

Temp-Ice 700

Odpowiednia ochrona do prac na zewnątrz w temperaturze do -10°C

Przypominamy o wprowadzeniu do sprzedaży naszych nowych rękawic termoochronnych, które pomagają pokonywać ograniczenia spowodowane niskimi temperaturami. Przygotowaliśmy dwa filmy poświęcone temu produktowi (krótszą i dłuższą wersję prezentacji). W razie złożenie zamówienia do końca września zapewniamy również, że wyślemy do naszych użytkowników końcowych wiadomości e-mail zawierające informacje kontaktowe do Państwa firmy. Do każdego zamówienia złożonego przed 30 września firma Mapa Pro oferuje również dłuższą wersję filmu prezentacyjnego do umieszczenia na stronie Państwa firmy.

> Obejrzyj film prezentujący nowe rękawice Temp-Ice 700

Zestaw środków bezpieczeństwa dla sprzedawców produktów Mapa Pro

Nasi sprzedawcy są wyposażeni w środki ochrony osobistej.

Nasz zespół sprzedawców zarządza ankietami przeprowadzanymi w zakładach użytkowników końcowych, a niektóre zakłady wymagają przestrzegania rygorystycznych przepisów BHP. Dlatego też firma Mapa zdecydowała się przygotować swój zespół na różne sytuacje napotykane podczas pracy i wyposażyć go w zestaw bezpieczeństwa, w skład którego wchodzą obuwie ochronne, kask, okulary ochronne, zatyczki do uszu i kamizelka. Torba, w której znajduje się zestaw jest bardzo praktyczna. Można ją łatwo przewozić, dlatego będzie idealnym towarzyszem Państwa zespołu w trakcie pracy. Pod kątem bezpieczeństwa ankiety przeprowadzane w zakładzie są pod całkowitą kontrolą.

Strona internetowa

SYSTEM LOKALIZACJI PUNKTÓW SPRZEDAŻY TERAZ DOSTĘPNY TEŻ NA SMARTFONY

Promocja Państwa firmy dzięki rejestracji w systemie lokalizacji punktów sprzedaży: osoby odwiedzające naszą stronę internetową mogą znaleźć lokalnych sprzedawców detalicznych i wysłać bezpośrednie zapytanie ofertowe do wybranych dystrybutorów. Zachęcamy do sprawdzenia informacji na temat Państwa firmy w systemie i w razie potrzeby zgłoszenia się do przedstawiciela firmy Mapa z prośbą o wprowadzenie zmian.

> Znajdź dealera

Unsubscribe | www.mapa-pro.com