Szczegóły wiadomości

Film przedstawiający nowe rękawice Temp-Ice 700 już dostępny

05 wrzesień 2014

Zachęcamy do obejrzenia naszego nowego filmu przedstawiającego Temp-Ice 700 — nowe rękawice termoochronne, które pomagają pokonywać ograniczenia spowodowane niskimi temperaturami.

Nasze nowe rękawice ochronne Temp-Ice 700 wprowadzono do sprzedaży jako odpowiednią ochronę do pracy na zewnątrz w niskich temperaturach, sięgających nawet -10°C. Wiele osób pracuje w temperaturach wynoszących poniżej 5°C. Bez odpowiedniej ochrony termicznej pojawia się uczucie zimna, spotęgowane obecnością wiatru i wilgoci.

Dzięki naszej znajomości branży i niezawodnym metodom testowania bezpośrednio powiązanym z zastosowaniem firma Mapa Professionnel opracowała rękawice ochronne, które są odpowiedzią na wszystkie potrzeby w zakresie bezpieczeństwa pracy w niskich temperaturach.

Nie warto czekać! Zachęcamy do obejrzenia naszego informacyjnego filmu przedstawiającego korzyści i właściwości rękawic Temp-Ice 700. Zachęcamy również do zapisania się na listę subskrybentów naszego oficjalnego kanału w serwisie YouTube, dzięki czemu na bieżąco będą Państwo otrzymywać nowe informacje i dostęp do filmów naszej międzynarodowej firmy.

Kliknij, aby obejrzeć film na kanale Mapa Pro (serwis YouTube).