Szczegóły wiadomości

Temp-Ice 700 - Przewodnik ułatwiający wybór

03 listopad 2014

Zwiększona trwałość, aby przesunąć granice wytrzymałości na zimno. Odpowiednia ochrona do prac na zewnątrz.

Zwiększona trwałość, aby przesunąć granice wytrzymałości na zimno!Odpowiednia ochrona do prac na zewnątrz w temperaturze do -10°C.

Zwiększona trwałość, aby przesunąć granice wytrzymałości na zimno!Odpowiednia ochrona do prac na zewnątrz w temperaturze do -10°C Wiele osób pracuje w bardzo zimnych warunkach, gdy temperatura spada poniżej 5 °C.

Bez odpowiedniej ochrony termicznej, pojawia się uczucie zimna, zwiększane przez wiatr i wilgoć. Może wystąpić utrata chwytności, zaburzenia mięśniowo-szkieletowe oraz przemęczenie, wpływające na warunki pracy. Noszenie odpowiednich rękawic ochronnych jest niezbędnym czynnikiem poprawy produktywności i komfortu.

Dzięki naszym badaniom i metodom testowania symulującym warunki pracy, Mapa Professionnel opracowała rękawice Temp-Ice 700, odpowiadające na Państwa potrzeby i zapewniająca izolacje termiczna do -10°C oraz:

 

  • Trwałość
  • Chwytność
  • Wodoodporność

 

Dzięki izolowanej wkładce, Temp-Ice 700 to najlepsze rękawice w swojej klasie do pracy w zimnym środowisku przy jednoczesnym zachowaniu komfortu, chwytności i elastyczności.

Ochrona termiczna - TempIce 700 - packshot
Termiczne
Wydłużona trwałość w niskich temperaturach