Główną misją naszej firmy jest oferowanie klientom bezpiecznych i skutecznych produktów, a tym samym troska o ich dłonie. 

Nasze zobowiązania :

Doświadczenie i wiedza wynikające z wieloletniego stażu pracy

Opracowujemy rękawice ochronne od 1957 roku i ciągle doskonalimy naszą wiedzę, pragnąc nieustannie spełniać nowe oczekiwania na obsługiwanych rynkach. Nasze surowce, półprodukty i wyroby gotowe spełniają wymagania naszej Polityki jakości i są monitorowane, kontrolowane i poddawane badaniom. Nasze surowce bezwzględnie spełniają wymagania przepisów REACH. Nasze zakłady posiadają certyfikat ISO 9001 (zarządzanie jakością). 

Charakterystyka produktów wykraczająca poza wymagania norm

Ściśle przestrzegamy zasady, że nasze produkty muszą zawsze odznaczać się efektywnością lepszą niż zakładana, zarówno pod względem odporności, trwałości jak i braku szkodliwych efektów. 

W związku z tym wykraczamy poza normy ustanowione dla środków ochrony indywidualnej (ŚOI): 

Wszystkie nasze produkty przechodzą szereg unikatowych badań mających na celu określenie charakterystyki, bezpieczeństwa i komfortu użytkowania. 

Jeżeli wymagają tego poszczególne zastosowania, nasze produkty przechodzą badania pod zaostrzonym rygorem lub są poddawane certyfikacji, np. OEKO TEX, badaniom dermatologicznym, czy nawet ocenie braku zawartości DMF.

Realna kontrola zagrożeń stanowiskowych

Ściśle wspieramy naszych użytkowników i identyfikujemy ich potrzeby przez wykonywanie analiz stanowiskowych.  

To doświadczenie umożliwia nam dostosowywanie zaleceń dotyczących wyboru rękawic do poszczególnych rodzajów zagrożeń. 

Ciągła innowacyjność

To niezmienny priorytet naszego zespołu składającego się z 30 ekspertów z działu Prac Badawczo-Rozwojowych. Posiadamy własne laboratoria, które umożliwiają nam wykonywanie badań użytkowych w rzeczywistych warunkach eksploatacji i dalej rozwijać nasze innowacje. Dzięki temu co roku możemy dostarczać na rynek nowe produkty! 


Nasze cele do 2025

  • Opracować rozwiązanie wspomagające decyzje użytkowników, aby zapewnić im jeszcze lepszą ochronę i wyższą skuteczność. 

 

Kontakt

W przypadku pytań dotyczących kwestii handlowych związanych z naszymi produktami lub w razie potrzeby uzyskania bardziej technicznych informacji na temat produkowanych przez nas rękawic i ich zastosowań prosimy o wypełnienie jednego z poniższych formularzy kontaktowych.