Dlaczego warto pracować w Mapa Spontex?

MAPA SPONTEX, jeden z ważniejszych producentów artykułów do konserwacji i czyszczenia, produktów dla niemowląt, a także środków ochrony osobistej (PPE) oraz środków czyszczących (w segmencie Business to Business), należy do amerykańskiej grupy Newell Brands.

Nasza marka cieszy się zasłużoną reputacją na rynku międzynarodowym dzięki skutecznemu zarządzaniu i stałemu poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań.

Jesteśmy przekonani, że sukces naszej firmy rozpoczyna się od ludzi. Z tego względu pracujemy nieprzerwanie nad indywidualnym rozwojem naszych pracowników i budową siły naszego zespołu, podejmując kolejne wyzwania w naszej pracy.

Dzięki obecności w ponad 90 krajach, Mapa Spontex oferuje szerokie możliwości rozwoju zawodowego w różnych dziedzinach, zarówno w sprzedaży detalicznej, jak i działach specjalistycznych, takich jak: sprzedaż, finanse, marketing, zakupy, dostawy,…

Jesteś zainteresowany(a) podjęciem pracy w firmie Mapa Spontex?

Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym droga mailową na adres: MAPA Professional Rekrutacja.

Kontakt

W przypadku pytań dotyczących kwestii handlowych związanych z naszymi produktami lub w razie potrzeby uzyskania bardziej technicznych informacji na temat produkowanych przez nas rękawic i ich zastosowań prosimy o wypełnienie jednego z poniższych formularzy kontaktowych.