Bezpieczeństwo, komfort i zwiększona trwałość

W dzisiejszych warunkach pracy w przemyśle rękawice ochronne wykorzystywane do wykonywania czynności manipulacyjnych muszą zapewniać wiele niezbędnych funkcji: wygodę, zręczność, przepuszczalność powietrza, elastyczność, a także ochronę mechaniczną.

Generalnie noszenie niewygodnych, ciężkich, zapoconych, drapiących rękawic przez wiele godzin jest uciążliwe i niektórzy pracownicy wolą ich po prostu nie zakładać.

Opracowaliśmy czarne rękawice KryTech 609 i KryTech 809 do ogólnych pracwymagających zapewnienia ochrony przed przecięciem na poziomie B.

WYGODA

Rękawice łatwo się zakłada, a ich powierzchnia jest przyjemna w kontakcie ze skórą dzięki zastosowaniu wyściółki wykonanej z tkaniny HDPE składającej się z wielu włókien.

Zaawansowana technologia wyplatania dzianiny umożliwia uzyskanie miękkiej przędzy w warstwie  będącej w bezpośrednim w kontakcie ze skórą w celu zapewnienia odpowiedniego komfortu użytkowania i elastyczności.

TRWAŁOŚĆ

Ponadto dążymy do ograniczenia ilości odpadów i zapewnienia oszczędności nabywcom naszych produktów, dlatego produkowane przez nas rękawice są trwałe.

  • Umożliwiają nawet 5-krotne wypranie w temperaturze 40°C, co pozwala wydłużyć okres eksploatacji rękawic
  • Wytrzymała powłoka poliuretanowa po wewnętrznej stronie dłoni zapewnia odpowiednią trwałość
  • Ciemny kolor ogranicza widoczność plam na powierzchni rękawicy i umożliwia dłuższe użytkowanie w zabrudzonym środowisku pracy

 

 

KryTech 809 są jeszcze bardziej trwałe dzięki nitrylowemu wzmocnieniu pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym, które chroni rękawicę przed przedwczesnym uszkodzeniem w tym wysoce podatnym obszarze dłoni.

DODATKOWE FUNKCJE

Brak silikonów w celu zapobiegania śladom i skazom na powierzchni blachy i szkła, które mogły by powstać po polakierowaniu.

Dostępne od pełnej gamie rozmiarowej (5-11)

Zoptymalizowane opakowanie jednostkowe w celu ograniczenia odpadów z tworzyw sztucznych

 

KryTech 609 i KryTech 809 – idealne rękawice do użytku w wielu różnych sektorach i zastosowaniach, w suchych i zabrudzonych środowiskach pracy, bez uszczerbku pod względem elastyczności i trwałości

Kontakt

W przypadku pytań dotyczących kwestii handlowych związanych z naszymi produktami lub w razie potrzeby uzyskania bardziej technicznych informacji na temat produkowanych przez nas rękawic i ich zastosowań prosimy o wypełnienie jednego z poniższych formularzy kontaktowych.

Więcej aktualności

Solo Black 935

Nowość w asortymencie produktów jednorazowych