W celu zaspokojenia większości potrzeb związanych z ochroną przed przecięciem firma Mapa Professional rozszerzyła dotychczasową ofertę rękawów odpornych na przecięcie na poziomie ISO B–D.

Przedstawiamy rękawy odporne na przecięcie: KryTech 602 i KryTech 603 zapewniające zwiększoną ochronę przed przecięciem na poziomie ISO C, zabezpieczając użytkownika przed skaleczeniami i zranieniem na całej długości ramienia i przedramienia.

 

OPRACOWANE DLA ZAPEWNIENIA MAKSYMALNEGO KOMFORTU UŻYTKOWANIA…

Nasze nowe rękawy, wykonane z bezszwowej dzianiny, zostały zaprojektowane przy zastosowaniu miękkiej i cienkiej tkaniny ze ściegiem 15 dla zapewnienia użytkownikowi doskonałej elastyczności, idealnego dopasowania i materiału przyjemnego w kontakcie.

Warto zwrócić uwagę, że w celu zapewnienia komfortu, nieześlizgiwania i ścisłego dopasowania rękawy KryTech 603 są wyposażone w wyraźnie widoczny żółty otwór na kciukwykonany z miękkiej tkaniny i regulowaną samozaciskającą taśmę elastyczną, gwarantujące bezpieczeństwo użytkownika przy jednoczesnym zachowaniu swobody ruchu i doskonałej zręczności.

 

… I OCHRONY SKÓRY

Nasze rękawy nie zawierają szkodliwych substancji i posiadają certyfikaty Oeko Tex potwierdzające minimalne ryzyko występowania reakcji alergicznych u pracowników.

Brak podrażnień skóry w wyniku kontaktu z materiałem dzięki otuleniu szorstkich włókien miękką przędzą.

Nasze rękawy nadają się do użytku w różnych branżach, w tym w sektorze AGD, motoryzacji, budownictwie, przemyśle szklarskim i wielu innych.

 

DODATKOWE WŁAŚCIWOŚCI

KryTech 602 i KryTech 603 nie zawierają silikonów, co zapobiega powstawaniu śladów i skaz na powierzchni blachy i szkła przed malowaniem.

Możliwość 3-krotnego wyprania w temperaturze 40°C bez jakichkolwiek zmian właściwości, co umożliwia wydłużenie okresu eksploatacji rękawicy, ograniczenie kosztów oraz odpadów.

Dostępne w uniwersalnym rozmiarze.

KryTech 602 | 603

Pobierz (PDF - 4.29 Mb)

Mapa Professional radzi jak prawidłowo nosić rękawy

Obejrzyj poniższy film !

Kontakt

W przypadku pytań dotyczących kwestii handlowych związanych z naszymi produktami lub w razie potrzeby uzyskania bardziej technicznych informacji na temat produkowanych przez nas rękawic i ich zastosowań prosimy o wypełnienie jednego z poniższych formularzy kontaktowych.

Więcej aktualności

Solo Black 935

Nowość w asortymencie produktów jednorazowych