Pracownicy wykonujący swoje zadania w trudnych warunkach przemysłowych są narażeni na różne niebezpieczeństwa. W niektórych przypadkach, podczas obsługi dużych, ostrych, zatłuszczonych lub suchych blach, prasowanych lub niewykończonych części metalowych, arkuszy lub wyrobów ze szkła i tworzyw sztucznych, dłonie i przedramiona mogą być narażone na wysokie ryzyko skaleczeń i ukłuć.

Niezawodna ochrona, pewny chwyt i optymalna zręczność mają nieodzowne znaczenie dla zapewnienia bezpiecznych warunków pracy.

Pragnąc zaspokoić wszystkie te potrzeby, firma MAPA PROFESSIONAL opracowała rękawice KryTech 837 zapewniające wysoką odporność na przecięcia na poziomie E, charakteryzujące się zarejestrowanym wzornictwem i wyjątkowymi zabezpieczeniami. Rękawice KryTech 837, łączące wysoki poziom ochrony, komfort i trwałość, nadają się do użytku na wielu różnych stanowiskach roboczych jako jedno uniwersalne rozwiązanie.

Od tłoczni po warsztaty lakiernicze w przemyśle motoryzacyjnym po zastosowania w sektorze tworzyw sztucznych i szklarstwie, pracownicy zyskują odpowiedni poziom ochrony z zachowaniem wysokiej wydajności.


WYSOKI POZIOM OCHRONY

Rękawice KryTech 837 zapewniają maksymalną ochronę dłoni przed przecięciem na poziomie ISO E, w tym w obszarze nadgarstka. Dzięki skórzanej powłoce na wewnętrznej stronie dłoni rękawice zabezpieczają użytkownika przed przekłuciami.

 

ZOPTYMALIZOWANY KOMFORT

Nasza bezszwowa wyściółka została zaprojektowana przy użyciu zaawansowanej techniki wyplatania dzianiny, zapewniającej jedwabiście miękkie i komfortowe wykończenie od środka, a oddychająca powłoka z pianki nitrylowej zwiększa komfort użytkowania, dzięki czemu nasze nowe rękawice oferują użytkownikowi zoptymalizowany komfort i elastyczność przy zachowaniu odpowiedniej zręczności.

 

ZWIĘKSZONA TRWAŁOŚĆ

Rękawice KryTech 837 wzmocnione skórą i wysoce wytrzymałymi szwami poliestrowymi zapewniają doskonałą trwałość.

Uzupełniliśmy je również o nitrylowe wzmocnienie rozwidlenia w obszarze kciuka między powłoką a skórzaną osłoną. Wzmocnienie zapewnia również większą ochronę przed przecięciem i chroni ten obszar przed uszkodzeniem, umożliwiając długi okres eksploatacji. Rękawice zapewniają ochronę przed przetarciem na poziomie 4 zgodnie z normą EN 388, umożliwiając dłuższy okres eksploatacji rękawicy.

 

DODATKOWE ZALETY

Rękawice KryTech 837 nie zawierają dimetyloformamidu ani silikonów.

Powłoka kciuka i palca wskazującego umożliwia obsługę ekranów dotykowych.

Możliwość prania do 5 razy bez żadnych zmian w poziomie ochrony w celu wydłużenia okresu eksploatacji oraz ograniczenia kosztów i odpadów.

 

Rękawice KryTech 837 nadają się do użytku w takich branżach jak motoryzacja, metalurgia, obróbka mechaniczna, szklarstwo i przetwórstwo tworzyw sztucznych.

Krytech 837

Pobierz

Kontakt

W przypadku pytań dotyczących kwestii handlowych związanych z naszymi produktami lub w razie potrzeby uzyskania bardziej technicznych informacji na temat produkowanych przez nas rękawic i ich zastosowań prosimy o wypełnienie jednego z poniższych formularzy kontaktowych.

Więcej aktualności

Solo Black 935

Nowość w asortymencie produktów jednorazowych