MAPA PROFESSIONAL poszerza ofertę rękawic RESICOMFORT, wprowadzając nowe rękawice ochronne.

 

SZEROKA GAMA PRODUKTÓW DO OCHRONY RĄK

Wszechstronna gama produktów RESICOMFORT zapewnia różne poziomy ochrony przed przecięciem (od poziomu A do E), które zaspokoją wszelkie potrzeby w zakresie wykonywania wielu precyzyjnych zadań w suchych środowiskach.

Rękawice Ultrane zapewniają ochronę mechaniczną (stopień ochrony przed przecięciem A), natomiast rękawice Krytech zapewniają typową ochronę przed przecięciem.

 

WYSOKOWYDAJNA POWŁOKA

Dzięki naszej fachowej wiedzy oraz licznym testom zaprojektowaliśmy zupełnie nowe rękawice z innowacyjną powłoką, która zapewnia dobrą oddychalność przy bardzo wysokim poziomie ochrony.

Powłoka z nitrylowej pianki dzięki otwartej strukturze komórkowej zapewniającej świetną cyrkulację powietrza ogranicza pocenie się dłoni,

natomiast ziarniste nitrylowe wykończenie wierzchnie zwiększa odporność powłoki.

TRWAŁOŚĆ

Połączenie piankowej warstwy nitrylowej z ziarnistą teksturą wykończenia gwarantuje trwałość i wytrzymałość.

Gama produktów ResiComfort nadaje się do jednorazowego prania w temperaturze 40° bez utraty parametrów, co pozwala na wydłużenie żywotności rękawic, zmniejszenie ilości odpadów i obniżenie kosztów użytkowania.

 

OPTYMALNY KOMFORT

MAPA PROFESSIONAL koncentruje swoje wysiłki na produkcji wygodnych rękawic zapewniających dobre samopoczucie pracowników techniki owijania i wyplatania wpływają na znaczne zwiększenie komfortu użytkownika -  chropowate włókna są owijane komfortową w dotyku przędzą, a w procesie dziania najbardziej miękkie włókna stosowane są w obszarach będących w bezpośrednim kontakcie ze skórą co wpływa na delikatność rękawicy i wyższy komfort użytkowania.

Dzięki cienkiemu tekstyliu, rękawice ResiComfort charakteryzują się fantastyczną giętkością i elastycznością, dającą odczucie efektu drugiej skóry. 

 

Lekkość jaką zapewnia charakterystyczny proces produkcji rękawic zapobiega zmęczeniu rąk.

GWARANTOWANA OCHRONA SKÓRY

Wszystkie rękawice ResiComfort posiadają atesty dermatologiczne i są wolne od szkodliwych substancji, co pozwala zapobiegać powstawaniu odczynów alergicznych.

Ponadto nie zawierają też DMF ani silikonu, wszystkie posiadają certyfikat Oeko-Tex.

 

PRZEZNACZONE DO PRACY Z EKRANAMI DOTYKOWYMI*

Cały asortyment ResiComfort to rękawice nadające się do obsługi ekranów dotykowych w dowolnym typie smartfonów, tabletów, czy też ekranów przemysłowych. Doskonała skuteczność pracy z ekranami dotykowymi pomaga pracownikom zachować pełną produktywność przy zachowanej ochronie, ponieważ teraz nie muszą już ściągać rękawiczek. Co więcej, pranie nie obniża parametrów odpowiedzialnych za obsługę ekranów dotykowych.

* poza Ultrane 541 i 527

 

Rękawice ResiComfort są idealne dla branż takich jak logistyka, produkcja AGD, motoryzacja, aeronautyka, tłoczenie metali, budownictwo, praca ze szkłem i wiele innych.

Ultrane 541Nowość
Ochrona podczas czynności manipulacyjnych

Ultrane 541

Wygoda, elastyczność i wysoka manualność bez kompromisów w zakresie oddychalności i trwałości

Ultrane 641 - packshotNowość
Ochrona podczas czynności manipulacyjnych

Ultrane 641

Komfort, elastyczność i duża zręczność przy wysokiej oddychalności i trwałości

KryTech 642Nowość
Ochrona przed przecięciem

KryTech 642

Komfort, elastyczność i oddychalność bez kompromisów w zakresie ochrony przed przecięciem i trwałości Może być używany z urządzeniami dotykowymi i ekranem dotykowym.

KryTech 643Nowość
Ochrona przed przecięciem

KryTech 643

Komfort, elastyczność i oddychalność bez kompromisów w zakresie ochrony przed przecięciem i trwałości Może być używany z urządzeniami dotykowymi i ekranem dotykowym

KryTech 644Nowość
Ochrona przed przecięciem

KryTech 644

Wysoka ochrona przed przecięciem, komfort, elastyczność i oddychalność bez kompromisów w zakresie trwałości Może być używany z urządzeniami dotykowymi i ekranem dotykowym

KryTech 645Nowość
Ochrona przed przecięciem

KryTech 645

Komfort, elastyczność i oddychalność bez kompromisów w zakresie ochrony przed przecięciem i trwałości Może być używany z urządzeniami dotykowymi i ekranem dotykowym

Ultrane 527Nowość
Ochrona podczas czynności manipulacyjnych

Ultrane 527

Rękawica ze zdejmowanymi palcami dla ograniczenia ryzyka zaplątania w narzędziu obrotowym – zgłoszona do ochrony patentowej MAPA; komfortowa miękkość i wysoka zręczność bez żadnego uszczerbku pod względem przepuszczalności powietrza i trwałości

Nowa broszura

Gama Resicomfort

Zwiększona trwałość i optymalny komfortPobierz (PDF - 24 Mb)

Więcej aktualności